Przejdź do stopki

Nagrodzono laureatów konkursu

Nagrodzono laureatów konkursu

Treść

13 stycznia w Gminnym Ośrodku Kultury, Sportu i Rekreacji w Kamienicy odbyło się podsumowanie i wręczenie nagród laureatom Gminnego Konkursu Bożonarodzeniowego. Tematem prac było wykonanie „Ozdoby Bożonarodzeniowej”.

Na konkurs  wpłynęło ogółem 72  prace, w tym: 26 w kategorii przedszkolnej, 32 w kategorii szkół podstawowych klas I-III i  14 w kategorii szkół podstawowych klas IV-VIII. Komisja konkursowa wyłoniła 34 laureatów, których twórcy wykazali się niezwykłą pomysłowością i kreatywnością. Otrzymali oni nagrody i dyplomy, które wręczył dyrektor GOKSiR Mirosław Haczek, podkreślając bardzo wysoki poziom artystyczny wykonanych prac.

Nagrody w konkursie zostały ufundowane przez Wójta Gminy Kamienica i GOKSiR w Kamienicy.

Laureaci w poszczególnych kategoriach:

KATEGORIA:  Przedszkola i oddziały przedszkolne

I MIEJSCE

  • Patrycja Gancarczyk – SP w Zalesiu (oddział przedszkolny)
  • Oliwier Potoniec – SP w Zalesiu (oddział przedszkolny)
  • Magdalena Mrówka – SP nr 2 w Szczawie (oddział przedszkolny)

II MIEJSCE

  • Miłosz Biedroń  – SP w Zalesiu (oddział przedszkolny)
  • Julia Komperda – Przedszkole Samorządowe w Kamienicy
  • Joanna Magdziarczyk – Samorządowe Przedszkole w Kamienicy

III MIEJSCE

  • Adrian Duda – SP w Zalesiu (oddział przedszkolny)
  • Zofia Łaś – Przedszkole Samorządowe w Kamienicy
  • Martyna Juszczak – Przedszkole Samorządowe w Kamienicy

WYRÓŻNIENIA

  • Zofia Kulig – SP w Zalesiu (oddział przedszkolny)
  • Pola Łaś – Samorządowe Przedszkole w Kamienicy
  • Kaja Barnaś – SP nr 1 w Szczawie (oddział przedszkolny)
  • Karina Kulig – SP w Zasadnem (oddział przedszkolny)

KATEGORIA: Szkoła Podstawowa kl. I - III

I MIEJSCE

  • Zuzanna Piksa – SP nr 1 w Kamienicy

II MIEJSCE

  • Dawid Mikołajczyk – SP nr 2 w Kamienicy
  • Jakub Franczyk – SP w Zalesiu
  • Patryk Franczyk – SP w Zasadnem
  • Nikola Potoniec – SP w Zalesiu

III MIEJSCE

  • Amelia Gromala – SP nr 2 w Kamienicy
  • Szymon Zelek – SP w Zalesiu
  • Julia Groń – SP nr 2 w Kamienicy
  • Maja Wierzycka – SP w Zalesiu

WYRÓŻNIENIA

  • Julia Majda – SP nr 2 w Kamienicy
  • Ewelina Kulig – SP w Zalesiu
  • Joanna Zasadnia – SP w Zasadnem
  • Maria Gorczowska – SP w Zasadnem
  • Oliwia Berdzik – SP nr 2 w Szczawie
  • Aleksandra Duda – SP w Zalesiu

KATEGORIA: Szkoła Podstawowa kl. IV - VIII

I MIEJSCE

  • Celina Biedroń – SP w Zalesiu
  • Martyna Gluza – SP nr 1 w Szczawie
  • Aneta Sopata – SP w Zalesiu

II MIEJSCE

  • Katarzyna Faron – SP w Zalesiu
  • Sebastian Gromala – SP nr 2 w Kamienicy

III MIEJSCE

  • Aleksandra Rusnak – SP nr 2 w Szczawie

WYRÓŻNIENIE

  • Martyna Kalicińska – SP nr 1 w Szczawie

 

 

 

Menu
Informacje
1559313